top of page
logo atlantica.jpg

Programma Atlantica tent

Hallo alle Chapat Fans,

 

Hier is dan het programma van de Atlantica tent. 

LET OP Dit is dus alleen het programma van workshops die plaatsvinden in de Atlantica tent. 

Alle standhouders die op hun eigen plekje een workshop aanbieden, hebben hopelijk een lijst liggen waar je je kunt aanmelden. Dit is dus niet alles, maar alleen de workshops in de grote Atlantica tent. 

Ga dus met hen in verbinding om te voelen of het iets voor jou is. 

Op onze website www.chapatsjamnistischfestival.com kun je bekijken wat alle standhouders aanbieden. 

 

Programma donderdag 27 juni 

10.00 uur Aankomst Standhouders  

!3.00 uur  Aankomst Campinggasten 

19.00 uur  Potluck 

20.30 uur Openingceremonie  

Daarna ontmoeten rondom vuur  

 

Programma vrijdag 28 juni 

8.00 uur Drumwekker 

9.00 – 10.30  uur Stembevrijding met Romanie Spierts 

10.30 – 12.00 uur Vallei Orgasme met Jeanne Sanders 

12.00 - 13.30 uur Vrouwen- en mannenlijn opstelling met Alessandra 

13.30 - 15.00 uur Human Design met Linda Gesseling  

15.00 – 16.30 uur Klankhealing  ceremonie met Simone en Erik 

16.30 – 18.00 uur ZensuaGo Transformatie Workshop met Kempke 

19.00 -20.00 uur Mantra zingen met Lenneke Mommersteeg 

Aansluitend samen jammen rondom vuur. 

 

Zaterdag 29 juni 

8.00 uur Drumwekker 

9.00 – 10.30 uur Human Design met Linda Gesseling  

10.30 – 12.00 uur Vallei orgasme met Jeanne Sanders 

12.00 – 13.30 uur Biodanza met Jeanne Gommers       Drumcirkel rondom het vuur 

13.30 – 15.00 uur Stembevrijding met Romanie Spierts 

15.00 - 16.30 uur Klankconcert Naga Naga 

16.30 – 18.00 uur Parejas Cirkel met Yvette en Sander 

20.00   Voorbereiden Vuurloop om 21.30 uur Vuurloop met Annet van der Linden en Peter Rijken 

 

 

Zondag 30 juni  

8.00 uur Drumwekker 

9.00 – 10.30 uur Human Design met Linda Gesseling  

10.30 – 12.00 uur Vallei Orgasme met Jeanne Sanders 

12.00 – 13.30 uur Biodanza met Jeanne Gommers          Drumcirkel rondom het vuur 

13.30 – 15.00 uur Stembevrijding met Romanie Spriets   

15.00 – 16.30 uur ZensuaGo transformatie Workshop met Kempke 

+- 17.00 uur Afsluitceremonie bij het vuur 

bottom of page